Szeptember 11-én a Mars belépett a Vízöntő jegyébe. Az említett bolygó még mindig retrográd mozgásban van, és egészen október 8-ig úgy is marad.
Lássunk két javaslatot, amelyet az említett periódusban érdemes betartani!
1. Legyünk elővigyázatosak, ne vállaljunk semmilyen kockázatos cselekedetet és konfliktusba se keveredjünk, mert különben megtörténhet, hogy balesetet szenvedünk, vagy pénzt veszítünk egy rossz befektetésnek köszönhetően.
A belső, lelki konfliktus elkerülésére is törekedni kell, mert ha úgy érezzük, hogy valami meggátol a cselekedeteinkben, a vágyainkban, akkor nem tudjuk megvalósítani önmagunkat.
2. Használjuk ki a Mars által küldött energiákat, törekedjünk arra, hogy kreatívabbak, segítőkészebbek, aktívabbak legyünk, mert így sokkal könnyebben tudjuk átvészelni a vészterhesebb időszakokat.
Akkor lehet egy ember igazán elégedett, mikor elkezd önmagára, a vágyaira figyelni, és a harmonikus élet kialakítására törekedni.
Az említett időszakban a következő csillagjegyek lesznek a legérintettebbek: Vízöntő, Skorpió, Bika, Oroszlán és a Kos.
További fontos javaslatok:
- legyünk tudatában annak, hogy kik vagyunk, mi a célunk az életben, és igyekezzünk minél kitartóbban dolgozni azok eléréséért;
- ne nézzünk vissza a múltba, hanem koncentráljunk a jelen értékeire;