KuriózumElképesztő! Ez az apa egy egész középiskolát alakított át saját otthonná! -...

Elképesztő! Ez az apa egy egész középiskolát alakított át saját otthonná! – VIDEÓ

Iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövess minket Facebook Messengeren, a Viberen, a Telegramon, Whatsappon és a Google Hírek-en!

Elképesztő! Ez az apa egy egész középiskolát alakított saját otthonná! Nézd meg te is, hogy sikerült neki.

iskola

Ilyen is csak Amerikában fordulhat elő, gondolhatnánk, hiszen ki hallott már olyat, hogy valaki egy üres középiskolai épületet alakítson át saját lakássá. Ha elindítjuk az alábbi videót, megismerkedhetünk azzal az emberrel, aki nem félt belevágni egy ilyen méretű projektbe. Ő Charles Shaw, aki feleségével, Lisaval úgy döntött, hogy megvásárol egy elhagyatott középiskolát Durango-ban, Colorado államban.

Az első dolguk az volt, hogy kitalálják, miként tudják energiatakarékossá tenni az épületet, hiszen egy ekkora létesítmény kivilágítása óriási pénzösszeget emésztett volna fel. Az áramellátást így napelemekkel oldották meg.

Természetesen nem a háromtagú család lakja az ingatlant, hiszen az osztálytermekben különböző szabadidős tevékenységek zajlanak, tehát bérelni lehet a családi iskolaépületet. Délutánonként tánc-, jóga-, rajz órák zajlanak, de különböző szakkörök is helyett kaptak.

RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Legfrissebb

    Hirdetés

    Aktuális kedvencek



    Ez is tetszeni fog

    Kapcsolódó cikkek